Культура

Позитив зізнався, чи спілкується з Дантесом після його розлучення з Дорофєєвою

Позитив зізнався, чи спілкується з Дантесом після його розлучення з Дорофєєвою

Український співак Олексій Завгородній, відомий під псевдонімом Позитив, розповів про свої стосунки з Володимиром Дантесом після його розлучення з Надією Дорофєєвою у коментарі до програми «Тур зірками». Артист, який разом із Дорофєєвою 10 років співав у дуеті «Час і Скло», зазначив, що він ніколи не був близьким із екс-обранником колишньої колеги. 

Виконавець додав, що вони з Володимиром рідко спілкуються. За його словами, він намагається підтримувати контакт, посилаючи Дантесу свої нові музичні роботи, але той майже не відповідає. Позитив заявив, що не знає причин такої поведінки колишнього чоловіка Дорофєєвої.

«Ми й до їхнього розлучення з Надею з ним не надто дружили, аби запрошувати один одного додому чи на каву. Ми переписуємося. Інколи кидаю йому якісь пісні, демки, які пропоную. Але він мені неохоче відповідає. Не знаю, чому так. Дантік, ей? Останнє повідомлення прочитане, але не відповів», — сказав Олексій.

Похожие записи

Неожиданный поворот: финалистка «Холостяка-13» вернулась к бывшему и показала их фото

admin

«Найдорожчий скарб»: Вакарчук вперше показав своїх дітей. Фото

admin

Максим Галкин заговорил по-украински и поздравил с Рождеством

Виктория Порошенко